فتنه در عربستان؛ طرح انتقال پیکر پیامبر(ص) به بقیع

خبرها حاکی است که مسؤولان عربستان سعودی طرحی را برای تخریب بارگاه پیامبر اسلام(ص) و انتقال پیکر مطهر ایشان به مکانی نامعلوم در بقیع در سر دارند.

ایندپندنت نوشت: بر اساس طرح جدیدی که به مقامات عربستان ارائه شده، احتمال تخریب مقبره‌‌ی حضرت محمد(ص) و انتقال پیکر ایشان به منطقه‌‌ای دیگر وجود دارد.

این اقدام جنجالی، پیشهادی است که به متولیان مسجد النبی در مدینه ارائه شده است.

این طرح توسط یکی از پژوهشگران و دانشگاهیان سعودی افشا شده است که منتقد تخریب مکانهای مقدس مسلمانان است.

بر اساس این طرح، پیکر حضرت محمد(ص) پیامبر اسلامی به قبرستان بقیع منتقل می‌‌شود.

هنوز مشخص نیست که تصمیمی در این رابطه گرفته شده است یا نه.

مسجد النبی جزو مهمترین اماکن اهل سنت و شیعیان است که هر گونه ضربه به آن می‌‌تواند باعث درگیری و ناآرامی شود.

دکتر علوی مدیر بنبیاد پژوهش میراث اسلامی گفت: هدف وهابی‌‌‌ها ممانعت از حضور زائران در اطراف بارگاه پیامبر است. اکنون سعودی‌‌ها می‌‌خواهند مانع از حضور در کنار قبر پیامبر شوند، چرا که معتقدند این اقدام شرک است.

/ 2 نظر / 43 بازدید
پایگاه جوان انقلابی

باسلام باتوجه به ارزشی بودن شما در عرضه فضای مجازی ، پیشنهاد تبادل پیوند و بنر با سایت جوان انقلابی را با افتخار به شما تقدیم میدارم. از ویژگی های این تبادل پیوند این است که با اهیمـت به شــناخت بیشتر نیروهای انقـلابی از یکدیـگر برای انجام مجاهدت های انقلابی ، فرهنگی و مـذهبی تصمیم گرفتـیم که از این پـس کلیه مطالب ارزشـمند تولیدی ، جـذاب و اثرگذار سایت ها و وبلاگهای مـختلف را در سایت جوان انقلابی بصورت ویژه و فراگیر در قسمت« وبلاگستان » و «لینکستان » جوان انقلابی پوشش دهیم و از همه فعـالین عرصه فرهـنگی و بخصوص شما دوست عزیز دعوت می نماییم. شما میتوایند برای کسب اطلاعات بیشنر به آدرس زیر بروید. http://javanenghelabi.ir/?p=19682 و پس از ازائه پیشنهاد برای تبادل پیوند با جوان انقلابی و درج پیوند و بنر جوان انقلابی در وبلاگ خود و همچنین درج پیوند شما در سایت جوان انقلابی ، با ارسال مطالب خود برای ما ، در سایت جوان انقلابی منتشر خواهد شد. درصورت داشتن پرسش و ابهامی در خدمت شما هستم بانو محمدتبار – ساری http://javanenghelabi.ir/ info@javanenghelabi.ir S M S :3000282838

کردستان وب

سلام علیکم عزیز ارزشمند وبلاگ بسیار پر محتوای دارین به قلم زیبای شما وزاویه دید شما باید تبریک گفت شبکه وبلاگی در راستای حمایت از قلم ارزشی های مانندشما وبلاگ نویس محترم راه اندازی شده است ما افتخار می کنیم مطالب شما را در سایت بازنشر بدهیم بنابراین خواهشمندیم جهت تعامل وهمکاری بیشتر لینک ولوگوی سایت را در بخش پیوندهای با ارزشتان قرار بدهید وبا عضویت در آن نسبت به ارسال مطالب ارزشمندتان اقدام کنید تا ما نیز بر حسب وظیفه انجام وظیفه نموده وبازنشر بدهیم یاعلی http://www.kordestanweb.ir